9 maj 2024

Przewrócona ciężarówka blokuje S6 w kierunku Koszalina przy MOP Tymień

zdjęcie: Przewrócona ciężarówka blokuje S6 w kierunku Koszalina przy MOP Tymień / pixabay/2659736
Przewrócona ciężarówka blokuje oba pasy S6 w kierunku Koszalina przy punkcie obsługi podróżnych Tymień. Obowiązuje objazd. Utrudnienie może potrwać do popołudnia - poinformował w czwartek dyżurny Punktu Informacji Drogowej szczecińskiego oddziału GDDKiA Artur Zygoń.
REKLAMA

Do kolizji z udziałem samochodu ciężarowego doszło na drodze ekspresowej S6 w kierunku Koszalina przy MOP Tymień przed godz. 4. Pojazd przewrócił się i zablokował trasę.

Jak poinformował dyżurny PID szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, po zdarzeniu policja wytyczyła objazd i kierowała ruchem. Obecnie informacja o zdarzeniu widnieje na tablicach nad trasą już przed węzłem Kołobrzeg Wschód.

"Na miejsce kolizji wezwano sprzęt do usunięcia pojazdu ciężarowego z drogi" – podał Zygoń.

Kierowcy, zgodnie z obowiązującym objazdem, muszą zjechać z S6 na węzeł Ustronie Morskie i kontynuować podróż starą drogą krajową nr 11.

Trasa w kierunku Koszalina ma być nieprzejezdna do popołudnia. (PAP)

autorka: Inga Domurat

ing/ mark/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Świdwin
15.1°C
wschód słońca: 04:42
zachód słońca: 21:05
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez Świdwinie

kiedy
2024-07-25 16:00
miejsce
Stowarzyszenie "Niezwykły...
wstęp biletowany