5 maj 2024

Po dachowaniu busa zablokowana S3 w kierunku Gorzowa Wlkp. w pobliżu Czarnowa; są poszkodowani

zdjęcie: Po dachowaniu busa zablokowana S3 w kierunku Gorzowa Wlkp. w pobliżu Czarnowa; są poszkodowani / pixabay/6466690
Na S3 w pobliżu Czarnowa w niedzielę dachował bus z kilkoma osobami w środku. Wszystkie zdołały opuścić auto o własnych siłach, zostały zabrane przez zespoły ratownictwa medycznego. Droga w kierunku Gorzowa Wlkp. jest zablokowana – podał rzecznik prasowy KW PSP w Szczecinie mł. bryg. Tomasz Kubiak.
REKLAMA

Do wypadku doszło w niedzielę ok. godz. 7.20 na drodze ekspresowej S3 w pobliżu Czarnowa, na trasie w kierunku Gorzowa Wlkp.

Dachował tam bus. Obecnie podawane są nieprecyzyjne dane dotyczące poszkodowanych w wypadku. Straż pożarna informuje o siedmiu osobach, w tym dwojgu dzieciach, natomiast Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podaje, że poszkodowanych zostało sześć osób.

Z informacji przekazanych przez mł. bryg. Kubiaka wynika, że wszystkie osoby samodzielnie zdołały opuścić pojazd. „Zostały zabrane przez zespoły ratownictwa medycznego” – zaznaczył.

Droga S3 w kierunku Gorzowa Wlkp. jest zablokowana. „Należy na węźle Gryfino zjechać na DW 120 i kontynuować podróż +starą trójką+, czyli obecną DW 119” – podała GDDKiA.

Utrudnienie może jeszcze potrwać ok. 2 godziny.(PAP)

autorka: Inga Domurat

ing/ bar/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Świdwin
15.1°C
wschód słońca: 04:42
zachód słońca: 21:05
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez Świdwinie

kiedy
2024-07-25 16:00
miejsce
Stowarzyszenie "Niezwykły...
wstęp biletowany